• חדש
מיס Z תרמי מכסה ספל קפה מבודד נסיעות מים נייד גביע חומה כפולה נירוסטה הבקבוק הריק בבקבוק לשימוש חוזר (צבע : שחור)

מיס Z תרמי מכסה ספל קפה מבודד נסיעות מים נייד גביע חומה כפולה נירוסטה הבקבוק הריק בבקבוק לשימוש חוזר (צבע

ILS 197.21

תודה לך על ההבנה שלך.התרמוס גביע זה עשוי מפלדה אל חלד 304 ו כיתה מזון סיליקון טבעת איטום, וזה מאוד בריא ובטוח.מאפיין כפול קיר עיצוב, יעיל חום שימור.בבקשה לאפשר קלה ממד ההבדל.מאפיין כפול קיר עיצוב, יעיל חום שימור.חבילה כולל : 1 * בידוד cup Note : 1.בשל ההבדל בין צגים שונים, התמונה עשויה שלא לשקף את הצבע המקורי של הפריט.זה כוס קפה יש חסון לטפל, עיצוב ארגונומי, ונוח לאחיזה.עמיד נירוסטה מבנה לא שומרים על ריח, נקי ובריא.סנסציה הוכחה להפוך קאפ עיצוב, להפוך את הכובע יכול להשתמש ישירות קש כדי למצוץ את המשקה בכוס דרך שמורות חור, אשר יכול למנוע את המשקה בכוס מ להתיז שעולים על גדותיהם כרצונו, והוא יכול גם להגן ביעילות את המשקה מפני אבק. בשל שונות ידנית מדידה.סנסציה הוכחה להפוך קאפ עיצוב, להפוך את הכובע יכול להשתמש ישירות קש כדי למצוץ את המשקה בכוס דרך שמורות חור, אשר יכול למנוע את המשקה בכוס מ להתיז שעולים על גדותיהם כרצונו, והוא יכול גם להגן ביעילות את המשקה מפני אבק.בידוד ואקום תרמו מים קנקן תרמי קנקני נסיעות בקבוק מים שכבה כפולה קומקום מלון קפה Pot Specification מוצר : חומר : פלדה אל חלד, silicone Feature : 1.

מאפיינים

Product material:
stainless steel, silicone
Feature:
1.The thermos cup is made of 304 stainless steel and food grade silicone sealing ring, which is very safe and healthy. :
2.The characteristic double wall design, efficient heat preservation. Durable stainless steel structure will not retain odor, clean and healthy. :
3.The mouth of the cup is relatively wide, easy to add ice cubes and clean. :
4.This coffee cup has a sturdy handle, ergonomic design, and a comfortable grip. :
5.Splash-proof flip cap design, the flip cap can directly use a straw to suck the beverage in the cup through the reserved hole, which can prevent the beverage in the cup from splashing and overflowing at will, and it can also effectively protect the beverage from dust. :
Package including:
1 * Insulation cup :
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures. :
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thank you for your understanding. :
Insulation Vacuum Thermo Water Jug Thermal Carafes Travel Water Bottle Double-layer Kettle Hotel Coffee Pot :

קונים גם בוחרים