• חדש
Akozon המכונית המדחום מודד מד, EC98 דיגיטלית LED רכב רכב המדחום מודד מד מתח הבוחן עם הזמן הפונקציה עבור רכב מדחום מדחום המכונית מד טמפרטורה

Akozon המכונית המדחום מודד מד, EC98 דיגיטלית LED רכב רכב המדחום מודד מד מתח הבוחן עם הזמן הפונקציה עבור רכב

ILS 27.73

גדול מסך LED בצורה מדויקת יכול להציג את הזמן, זה נוח ופרקטי לשימוש.על מד חום ברכב טמפרטורה.את מדיד הטמפרטורה בטווח בתוך ומחוץ למכונית הוא בין מינוס -50 ℃ 70 ℃.עבור מד דיגיטלי led.זה יכול להציג את הטמפרטורה בתוך ומחוץ למכונית באותו הזמן.עבור חיישן מד שמן.מערכת שיכולה לעבור בין 12 או 24 שעות כדי להציג את הזמן.כאשר הטמפרטורה היא מתחת -1 ℃, הקרח אזהרה דפוס אורות.מפרט : סוג פריט : רכב מדחום חומר : ABS סוללה : CR 2032 סוללות כפתור (לא כולל) Fitment : אוניברסלי טווח טמפרטורות מדידה : -50 ℃ - 70 ℃ גודל : Approx. 108 x 80 x 42mm / 4.3 x 3.1 x 1.7 ב רשימת החבילות : 1 x רכב 1 x מדחום הוראות שימוש : 1. תקע לתוך סיגריה מכונית קלה יותר, ולמקם את בדיקה חיצונית על החלק הפנימי של המכונית הדלת החיצונית קבוע, פתח את המכונית להתחיל, מסך התצוגה מראה את המכונית הנוכחי בתוך ומחוץ טמפרטורה, מתח הסוללה ואת הזמן בתוך המכונית. 2. כאשר הטמפרטורה מחוץ לרכב הוא בין 1 ו-4 מעלות, הקרח להציג דפוס יראה את הטמפרטורה מחוץ לרכב, הוא נמוך.שימו לב אנטי-פריז תחזוקה של המכונית. 3. לדחוף את הצד מתג למעבר בין כחול וכתום תאורה אחורית צבעים. 4. אם התצוגה אינה תקינה בשל כמה גורמים אחרים, בבקשה, קח את הסוללה. התקן מחדש את הסוללה לאחר זמן קצר, או לחץ על "איפוס" הכפתור עם קנס אובייקט כדי להשתמש בו שוב.

מאפיינים

  :
Item Type:
Automobile Thermometer
Material:
ABS
Battery:
CR 2032 Button Battery (Not Include)
Fitment:
Universal 
Measurable Temperature Range:
-50  ℃ - 70  ℃
Size:
Approx. 108 x 80 x 42mm / 4.3 x 3.1 x 1.7in
Package List:
 
1 x Automobile Thermometer :
1 x Instruction :
Usage:
1. Plug into the car cigarette lighter, and place the outdoor probe on the inside of the car outer door fixed, open the car start, the display screen shows the current car inside and outside temperature and battery voltage and time inside the car. :
2. When the temperature outside the car is between -1 and 4 degrees, the ICE display pattern will show that the temperature outside the car is low. Pay attention to the anti-freeze maintenance of the car. :
3. Push the side switch to switch between blue and orange backlight colors. :

קונים גם בוחרים