• חדש
2Pcs כחול Ultrafine רצועת LED 60 ס מ/24inch עמיד למים גמישים בשעות היום הפעלת אור הרצועה DRL מתאים החלפה פנס LED רצועה,הפעלת אור,זורם אות תור אור

2Pcs כחול Ultrafine רצועת LED 60 ס מ/24inch עמיד למים גמישים בשעות היום הפעלת אור הרצועה DRL מתאים החלפה פנס

ILS 22.93

כמו פועל האור, זה יהיה לבן כאשר הרכב פועל; כמו אות תור אור, זה יהיה רציף זורם צהוב(אמבר) כאשר המכונית פונה.קל להתקנה, אדום כבל מתחבר פועל כבל (אור כחול) תצוגה, צהוב כבל מתחבר מפנה כבל (זורם צהוב) תצוגה, שחור כבל מתחבר הסוללה שלילי.אוניברסלי מתאים Ford C12 V רכב רכב כמו מכונית, רכב שטח, ואן, משאית, RV, אופנוע, וכו'.מיוצר על פי היצרן תקנים, זה מתאים באופן מושלם עם גודל הדגם מצויד.אנו מחויבים ליצור את המוצר הטוב ביותר שירות עבור כל לקוח.אוניברסלי מתאים Ford C12 V רכב רכב כמו מכונית, רכב שטח, ואן, משאית, RV, אופנוע, וכו'.בלתי שביר, עמיד למים סיליקון צינור לאפשר את זה LED רצועת אור יכול לעמוד לתנאי האקלים הקשים עובדת גם גשום או ערפילי ימים.【תואם】 : משמש מכוניות קישוט שיפוץ.חוץ מזה, זה רצועת צינור האור הערכה מסוגל בקלות להיות לחתוך לגודל מחדש כתרים, אתה יכול DIY ולתקוע אותו בכל צורה או אורך כמו שאתה אוהב. 【ביצועים ייחודיים】 : LED אור הרצועה יכול להיות מותקן הפער בין פנס הרכבה מכסה המנוע, לא צריך לפרק את הפנס.

מאפיינים

Material:
Silicone tube + lamp beads
Light source power:
0.68A (W)
Voltage:
12V
Current:
0.5A
Fit car model:
Universal
Light color:
blue, become flowing yellow when turning
Rated total power:
10W
Luminous flux:
500LM
Light source:
335
Color temperature:
Cold white
Service life:
5000 hours
Length:
60cm/23.6in
Weight:
Approx. 182g/6.4oz
  :
Package list:
2 * LED Light Strip :
  :
1. Due to the difference between monitors and light effects, the pictures may not reflect the actual color of the item. :
2. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

קונים גם בוחרים