• חדש
מדריך נוזלי, משאבות, יד Siphone משאבה ניידת מהירה שאיבה הפעלה קלה רך PVC צינור נוזל Extractor אין נזילה עם 2pcs מהדק צינור נפט דלק מים

מדריך נוזלי, משאבות, יד Siphone משאבה ניידת מהירה שאיבה הפעלה קלה רך PVC צינור נוזל Extractor אין נזילה עם

ILS 117.00

2 Pcs PVC צינור : רך PVC צינורות יש לי 9 מ " מ גדול קוטר חיצוני, אשר מבטיח גדולות ויעילות גבוהה.סיפון משאבה : דרך פשוטה להפעלה ידנית, על סיפון משאבה במהירות העברת דלק ללא דליפה.היישום יכול להיות בשימוש על מיכל הדלק ללא גניבה אנטי מסנן הרשת, כגון מכסחת דשא, גוזם גדר חיה, וכו'.קל לנשיאה : גם את נושא האחסון מאוד conveneint עם קל משקל, קומפקטי גודל.שימוש גמיש : מתאים דלק, שמן, מים וחומרים נפוצים אחרים נוזלים, אידיאלי גם עבור חירום גז העברה.תכונה : 1. סיפון משאבה : דרך פשוטה להפעלה ידנית, על סיפון משאבה במהירות העברת דלק ללא דליפה.2. 2 Pcs PVC צינור : רך PVC צינורות יש לי 9 מ " מ גדול קוטר חיצוני, אשר מבטיח גדולות ויעילות גבוהה.3. שימוש גמיש : מתאים דלק, שמן, מים וחומרים נפוצים אחרים נוזלים, אידיאלי גם עבור חירום גז העברה.4. היישום יכול להיות בשימוש על מיכל הדלק ללא גניבה אנטי מסנן הרשת, כגון מכסחת דשא, גוזם גדר חיה, וכו'.5. קל לנשיאה : גם את נושא האחסון מאוד conveneint עם קל משקל, קומפקטי גודל.מפרט : סוג פריט : לשאוב Pump Material : גומי + PVCFunction : מדריך לשאוב Pump Colour : Black PVC אורך צינור : Approx. 80cm / 31.5 ב, 122cm / 48in PVC צינור קוטר חיצוני : Approx. 9 מ " מ / 0.4 in Outer קוטר של גומי משאבת יד נמל : Approx. 8 מ " מ / 0.3 ב רשימת החבילות : 1 x גומי יד Pump2 x PVC Hose2 x הצינור Clamp Note : 1. לא מתאים עבור מי מלח או נוזלים קורוזיביים. 2. את הנוזל אתה רוצה לפרוק חייב להיות גבוה יותר מאשר חבית לך להיכנס. 3. בבקשה לשים את הצינור בתוך המיכל, לא רק על פני השטח. 4. את הנוזל אתה מנסה לחלץ חייב להיות גבוה יותר מאשר את כניסת דלי.המפרק הסוף חייב להישאר בתוך הנוזל, לא רק על פני השטח.

מאפיינים

Item Type:
Siphon Pump
Material:
Rubber + PVC
Function:
Manual Siphon Pump
Colour:
Black
PVC Hose Length:
Approx. 80cm / 31.5in, 122cm / 48in
PVC Hose Outer Diameter:
Approx. 9mm / 0.4in
Outer Diameter of the Rubber Hand Pump Port:
Approx. 8mm / 0.3in
Package List:
1 x Rubber Hand Pump :
2 x PVC Hose :
2 x Hose Clamp :
1. Does not suit for salt water or corrosive liquids. :
2. The liquid you want to discharge must be higher than the barrel you enter. :
3. Please put the hose in the container, not just on the surface. :
4. The fluid you are trying to extract must be higher than the inlet bucket. The joint end must remain inside the fluid, not just on the surface. :

קונים גם בוחרים