• חדש
PDmore Q-קולב בורג ווים בחוץ חג המולד אורות מחרוזת מתלה תקרה ווים עם אבזם בטיחות עיצוב צמח המפלגה קישוט בית (20 Pack 2 סוג), שחור

PDmore Q-קולב בורג ווים בחוץ חג המולד אורות מחרוזת מתלה תקרה ווים עם אבזם בטיחות עיצוב צמח המפלגה קישוט בית

ILS 10.48

[כבד] חומר - פרימיום פחמן בניית פלדה עם ציפוי שחור, יציב ועמיד, נגד חלודה נגד קורוזיה לטווח ארוך לשימוש, מושלם עבור משקל קל יישומים. ♥ Q-בצורת בורג וו מדהים עם אבזם בטיחות זה לייצב את מכורה פריטים מתוך ניתוק, אשר יכול לחסל את הלחץ כאשר סוער לחסל.פשוט להתקין ישירות על משטח עץ, אם זה בשימוש על קיר גבס, pre-לקדוח חור על הקיר, לשים מצורף צינור פלסטיק ואז לשים את הקרס לתוך צינור פלסטיק. ♥ הם יכולים לעזור כדי ליצור שטח נוסף בחדר ע "י ניתוק כגון הצמח סוגר פרח שקתות, פעמוני רוח, כלובי ציפור, מתקני האכלה, טפטוף קו, וילונות, חבלים, שרשראות וכו'.את ניד כוללים גם עושה את זה משב רוח כדי להסיר ולשים אותם שוב. ♥ אתה יכול להקיש על ווים ישירות לתוך עץ עם פטיש או הבורג לתוך העץ עם ברגים. [אבזם בטיחות בתכנון] שלנו - אור חיצונית ווים לצייד עם מטלטלין אבזמים כדי למנוע תליית פריטים נופלים למטה במזג אוויר סוער עבור אבטחה נוספת, העיצוב הגמיש מאפשר גם שחרור מהיר אם אתה צריך.

מאפיינים

Color:Black :
Capacity:40LB :
Material:High-quality metal with anti-rust coating :
Package Size:3.94in x 2.75in x 1.26in :
Package include: :
√ 10 x straight hanging screw hook :
√ 10 x bend hanging screw hook :
√ 10 x plastic expansion tube. :
Note:
♥ These Q-Hanger indoor/outdoor hooks contain functional sharp points, please keep them out of reach of children and babies. :
♥ The maximum weight capacity of this multi-purpose hook is 40LB. Please make sure that the weight of the hanging items is within the supported range to reduce the risk of items falling off :

קונים גם בוחרים